Notice: Constant WP_DEBUG already defined in /home/baygenc/public_html/gezginlerdownload.com/wp-config.php on line 88
Clean Master Programı İndir | Gezginler Download

Gezginler Download

Clean Master Programı İndir

Kullanım : Ücretsiz
Dil :
Dosya Boyutu :
Üretici :
Güncelleme : 3 sene önce
İşletim Sistemi : Değişir

Clean Master Uygulaması 

Clean Master kullanarak Android cihazlarınızda kullanılmayan ön belleğinizi temizleyip cihazınızın performansını artırabilirsiniz.

Android Market in en çok tercih edilen uygulamalar sırasında yerini alan Clean Master bütün cihazlara yer alması bulunması gereken pek çok özelliği siz kullanıcılara sunan bir uygulamadır . Uygulama tamamen ücretsiz olarak üretilmiş olup Clean Master ile cihazınızda ki kullanılmayan dosyaları kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz . 

Android işletim sistemli mobil cihaz kullanıcıların en büyük sorunlarından biri olan pil meselesine bu uygulama çözüm getiriyor. Cihazınızda açık kalan programaları kapatır ve cihazın pilinin ömrünü uzatmak için gereken işlemi yapar.

Android cihazlarınızda sık sık  kullanmış olduğunuz  Wechat, Whatsapp, Spotify, Pinterest, Line ve benzeri  uygulamaların cihazımızda bıraktığı verileri  Clean Master temizleyebilirsiniz .

EKRAN GÖRÜNTÜSÜ :

Clean-Master-Android-App-For-Space-Clean-Up PicsArt_1379711624291

 

 


Notice: Use of undefined constant comment_count - assumed 'comment_count' in /home/baygenc/public_html/gezginlerdownload.com/wp-content/themes/wp-indir/sidebar.php on line 13

Popüler Araçlar Dosyaları

Yorum Yaz