Notice: Constant WP_DEBUG already defined in /home/baygenc/public_html/gezginlerdownload.com/wp-config.php on line 88
Goley – Online Futbol Oyunu | Gezginler Download

Gezginler Download

Goley – Online Futbol Oyunu

Kullanım : Ücretsiz
Dil :
Dosya Boyutu : 3 Mb
Üretici : Goley
Güncelleme : 3 sene önce
İşletim Sistemi : Win8/Win7/Vista/WinXP

Online Futbol Oynama Oyunu İndir

Goley, Koreli oyun yazılımcılarının Tamamen Türkçe olarak Türkiye’de ki futbol severler ile buluşan türünde keyifli bir çevrimiçi futbol oyunudur.Dilerseniz oyunu oyun kolu sayesinde oynayın isterseniz klavye kontrolleri ile oynayın (qwesd)

 Oyun içerisinde bulunan kart sistemi sayesinde farklı özelliklere sahip yıldız oyunculara ve yöntem adamlara takımınız üzerinde yer verebiliyorsunuz. Goley’de  oyuncular, maçlarda kazandıkları deneyimler vasıtası ile seviye atlayarak, daha çarpıcı özelliklere sahip olabiliyorlar ve bu da rakip oyunculara karşı üstünlük elde etmenizi sağlamaktadır.

Kendi taktiğinizi kendinizin belirleyeceği Goley’de bulunan yöntem ekip kartlarıyla, tercih edeceğiniz kurt hocanın sizin için belirleyeceği taktiklerle oynayarak oyuncularınızın mevkilerinde çok daha performanslı bir biçimde oynamasına imkân sağlayabilirsiniz.

Birden çok takım oluşturabileceğiniz ve istediğiniz her takımla maçlara çıkabileceğiniz Goley, bu noktada kullanıcılara son derece özgür bir oynanış imkânı sağlamaktadır.Sevimli ve keyifli futbolcularımızın her gol sonrası yaptığı farklı gol sevinçleri yüzünüzü güldürecek cinsten.

Ekran Görüntüsü;

goley-online-futbol_oyunu-indir

 

 

 

 

 

 

Oynanış Videosu


Notice: Use of undefined constant comment_count - assumed 'comment_count' in /home/baygenc/public_html/gezginlerdownload.com/wp-content/themes/wp-indir/sidebar.php on line 13

Popüler Mobile Dosyaları

Yorum Yaz