Notice: Constant WP_DEBUG already defined in /home/baygenc/public_html/gezginlerdownload.com/wp-config.php on line 88
İhaleli Batak Ücretsiz İndir | Gezginler Download

Gezginler Download

İhaleli Batak Ücretsiz İndir

Kullanım : Ücretsiz
Dil :
Dosya Boyutu :
Güncelleme : 4 sene önce
İşletim Sistemi : Vista,Windows 7-8,Xp

NASIL OYNANIR ?

Batak oyununu  ihaleli batak 4 kişilik oyunlar arasında en zevkli olanıdır.Eşli Batak oyunundan pek farklı değil. Kartlar dağıtıldıktan sonra kaç tanesini alabileceğinizi belirlemektesiniz. Diğer oyuncular da bir sayı belirlemekte sonra en yüksek rakamı söyleyen ihaleyi alan kazanmış olmaktadır. İhaleyi diğer elin kozu belirleyeni olmaktadır. (karo, maça, kupa, sinek gibi) 

Diğer oyuncuların rakamlar bu elde geçersiz oluyor. İhaleye giren belirttiği kadar kart almak zorunda yoksa batıyor. Diğerler oyuncular en az 1 almak zorunda. Bunun altına düşerlerse batıyorlar.

Yerde bulunan kartı elinizde olan büyük kartla geçmek zorundasınız. İhale en az 5 ile açılmaktadır. İhalede 0-4 arası bir rakam girdiğinizde sistem bunu pas olarak algılar ve ihalede sizi geçen olursa ihaleyi arttırmak isteyip istemeyeceğinizi sormamaktadır. Yani ihaleyi arttırmak için en az 5 demelisiniz. Aynı zamanda ihale 13’ten de büyük olamaz. Kral 10’dur. Bu oyun 11 el  sürmektedir. Oyunu uzamasını isterseniz sayıyı fazlalatıp-azaltabilirsiniz.
 
 
Neler Geliştirildi ?
 
  • Ayarlar için menüleri geliştirildi
  • Hatalar düzeltildi.
  • Yeni kart desenleri mevcut
  • Oynanabilecek el sayısının belirlenebilmektedir.
  • Oyun da koz çekilmeden kozun atılabilmesi ya da atılamaması da sağlandı.
 
İhaleli Batak İndir
 
 

Notice: Use of undefined constant comment_count - assumed 'comment_count' in /home/baygenc/public_html/gezginlerdownload.com/wp-content/themes/wp-indir/sidebar.php on line 13

Popüler Mobile Dosyaları

Yorum Yaz